WR.MARKET

Světový online/offline hypermarket

Většina zboží denní spotřeby a také služby se dnes stále více přesouvá do světa internetu. Internetový prodej nabízí komfort, šetří čas a nemá hranice v nabídce zboží. 

CASHBACK

Platforma "WR.MARKET" nabízí nejen možnost nákupu zboží a služeb na jednom místě, ale také příležitost k získání části peněz z nákupu zpět až 40 %. Na platformě dále najdete slevové kupóny, díky kterým je možné získat slevu až 90 %.

Nakupujte a využívejte služby u vašich oblíbených dodavatelů. Získejte za to odměny od WORLD OF RETAIL!

DOPORUČENÍ PŘÁTEL

Za doporučení přátelům, kteří se bezplatně zaregistrují, získáte zpět 15 % z cashbacku ze všech budoucích nákupů.

REGISTRACE E-SHOPŮ

V případě, že na platformu přivedete a zdarma zaregistrujete firmu, které takto pomůžete navýšit obraty a zisky, zajistíte si tak pasivní příjem z prodejů této firmy na platformě WR.MARKET, a to nejen na ruském trhu, ale na celém světě. 

Online platforma podobná Amazonu eBay.

VÍCE NEŽ 20 MILIONŮ ZBOŽÍ A SLUŽEB

Na platformě je k dispozici než 20 milionů zboží (oděvy, obuv, kosmetika, potraviny, cestování, finanční služby, doplňky pro automobily, dětské zboží, výrobky osobní péče a další).

VÍCE NEŽ 1 100 INTERNETOVÝCH OBCHODŮ

Naleznete zde více než 1  100 nejoblíbenějších internetových obchodů včetně světových lídrů v oboru s nejlepšími nabídkami: Booking, Volotea, Shutterstock, Quicksilver, Crocs, Adidas, AliExpress a další.

Další obchody stále přibývají.

Obchody registrované v ČESKÉ REPUBLICE:

Spouštíme zapojování online obchodů i kamenných obchodů v ČR a SK.

Pokud máte zájem BEZPLATNĚ zapojit Vaší společnost, 

vyžádejte si podrobné informace na emailu: 

wr@vertera.cz

Jaké výnosy přináší platforma?

Jakýkoli nákup na platformě WR.MARKET je vždy výnosný! Získejte příjmy nejen z vašich nákupů, ale také z nákupů vašich klientů a zákazníků vaší struktury, stejně jako z prodejů vašich dodavatelů.

Ze všech vašich osobních nákupů získáte cashback ve výši až 40 %.

Ze všech nákupů vámi doporučených přátel získáte

 15 % z částky jejich cashbacku.

Partneři firmy získávají navýšený cashback o 35 % více z nákupů na platformě WR.MARKET. (Podmínky pro navýšení se dozvíte u svých leaderů).

Kdo se může zaregistrovat na platformě?

Absolutně kdokoli!

Pozvěte přátele a vytvořte kvalitní síť v rámci lety prověřené společnosti 

Jedná se o jedinečnou platformu, na které můžete vydělávat. Budování vlastního podniku je velmi jednoduché! Affiliate program nefunguje pouze na vlastní produkty společnosti Vertera, ale na všechny nákupy na platformě a napříč celou vaší strukturou.

Pozvěte přátele na lukrativní nákupy

Pozvěte přátele a známé. V současnosti si můžete na internetu zakoupit téměř vše. Na platformě "WR.MARKET" můžete nejen nakoupit za nejlepší ceny, ale také získat část peněz zpět! Zapojte se do světa úspěšných lidí a nových technologií! 

WR.MARKET je budoucnost přímého prodeje a podnikání na internetu. Je to budoucnost pro vás a vaše děti.