ZKUŠENOSTI SPOKOJENÝCH UŽIVATELŮ

TOMÁŠ ERBEN, 48 let

leader pro ČR a střední Evropu

"Mám s gelem Vertera hned tři osobní zkušenosti. Bolestivost kolen se snížila na minimum, zmizela mi alergie na kyselinu benzoovou a netrápí mě dráždivý tračník. To vše za pouhé 4 měsíce užívání. Protože mě osobní zkušenost nadchla, rozhodl jsem se zapojit i do propagace společnosti na českém a evropském trhu."

LUCIE STEJSKALOVÁ, 37 let

"3 týdny s Verterou stačily na to, abych po 4 letech přestala užívat prášky na žaludek a antidepresiva. Taky mám vyzkoušeno, že gel působí na pálení žáhy - do deseti minut je pokoj. Na dovolenou jsem si řasu s sebou nevzala a po pár dnech mi fakt chyběla"

TEREZA ZAVADILOVÁ, 35 let

„Na základě užívání se mi neskutečně zlepšila imunita, po třech měsících užívání Vertera gelu moje imunita ustála takové zátěžové zkoušky, jako byla třítýdenní celodenní školení společně s dvaceti nemocnými, prskajícími a kašlajícími lidmi. Zároveň mi velmi polevila bolest v kolenou po užívání Arthroplastu.“

ZUZANA JANČÍKOVÁ, 54 let

„Na poruchu štítné žlázy užívám denně Letrox 100 mg. V listopadu 2018 bylo po odběru krve zjištěno zhoršení stavu. Na základě toho mi bylo navýšeno dávkování Letroxu na 125 mg/den. Dávkování léku jsem si i přes doporučení lékařů nenavýšila a od prosince 2018 jsem začala brát Vertera laminaria gel (základní gel). V únoru 2019 jsem absolvovala kontrolní odběr krve. I přesto, že jsem neužívala vyšší dávku léku došlo k výraznému zlepšení hodnot. V dubnu 2019 jsem objednaná na odstranění levého laloku. Po zkušenosti z řasou ještě vyčkám, zda bude operace nutná.“

PAULA BLAHNÍKOVÁ, 47 let

„Po užívání Vertera Laminaria Gelu (základní gel) se mi zlepšila kvalita spánku, což vedlo k celkovému zklidnění po psychické stránce. Detoxikační účinek řasy mi pomohl i ke snížení tělesné hmotnosti.“

RADKA KRISTKOVÁ, 45 let

„Používání řasy mi odezněl tlak a otoky v nohou - super! Zmizely praskliny na patách, zlepšila se mi kvalita nehtů a začaly mi více růst vlasy.

Po Arthroplastu přestaly manžela po 3 týdnech bolet kolena. Tvrdí, že lépe spí a méně se v noci budí.“

ONDŘEJ PODEŠVA

„Po užívání řasy došlo k zredukování akné na tváři a zádech. Zlepšila se mi imunita, za poslední 3 měsíce jsem nebyl nemocen. Přečkal jsem i období chřipkové epidemie. Pomáhá mi při trávení a zlepšuje vyprazdňování.“

LUDVÍK MAREK, 43 let

„Za 6 týdnů jsem zhubnul 11 kg. První 4 dny jsem se detoxikoval pouze Vertera Laminaria gelem a vodou (úbytek cca 6 kg). Nic mi nechybí, nemám pocit hladu.

Gel užívají i další členové mé rodiny.

Mamka (63 let) - po třech týdnech užívání gelu snížila lékařka dávku inzulínu o 12%. Následovalo další snížení.“

JANA PRAŽANOVÁ, 44 let

„Vertera Laminaria Gel užívám už přes půl roku. Váha se mi za tu dobu snížila o 10kg. Zmírnila se mi alergická reakce na pyl a z mého života vymizely astmatické záchvaty. Po nasazení zlatých náušnic mi vždy bolestivě otekly lalůčky, nyní je zas bez problémů nosím. Pociťuji celkové omlazení organismu, ustoupila mi bolest v levém koleni, došlo k úbytku šedivých vlasů, vyhladily se mi vrásky v obličeji, zpevnily se lámavé nehty a na nohou mi mizí metličkové žilky. “

MONIKA EČEROVÁ

Zkušenosti mých klientů

1. Zánět a plynatost ve střevě - během týdne bez příznaků - s užíváním pokračuje dál.

2. Bolest břicha - srůsty po operaci apendixu, nevolnost, celková slabost - za 2 dny došlo k úlevě. Klient řasu užívá dále.

3. Vyrážka, osypání, alergie - zlepšení do týdne. Klient stále gel užívá."

OLGA KRUPIČKOVÁ, 66 let

„Moje první zkušenost s řasou Laminária od 1. ledna 2019:  už po prvním týdnu užívání 2x denně 1 polévková lžíce. Přestala jsem být unavená, v noci lépe spala a pravidelně se vyprazdňovala. Po 14 dnech mě přestala pálit žáha. Po 2 měsících užívání řasy 1 polévkové lžice 3x denně se mi zpevnily nehty rukách, na nohách zmizela plíseň pod nehtem. Srovnal se mi tlak. Po 3 měsících, kdy jsem užívala řasu společně s Arthroplastem (1 měsíc 3x denně 1 polévkovou lžíci) mě přestalo bolet pravé koleno, kde mám 3. stupeň artrozy. Vyběhnu schody, které mi dříve činily problém a udělám i dřep. Bez úpravy jídelníčku se mi snížila hodnota hladiny cukru ze 7,2 na 5,6. Po 4 měsících mám o 8 kg méně, hlavně jsem ubrala na objemu. Největším zdravotním užitkem, které mi velmi zlepšilo kvalitu života a hlavně spánku pro mě je, že nemusím v noci při spaní používat masku s přístrojem na dýchání a spím celou noc, jako dudek.

Další zkušenost z července 2019 je taková že olej z řasy Laminária mi pomohl na spálení od sluníčka. “

HELENA SEDLÁČKOVÁ

"V listopadu 2018 jsem začala brát Vertera laminaria gel a Arthroplast. Postupně ustoupily problémy s průjmovou stolicí, které mě provází dlouhou část života. Na toaletu jsem chodila i 6x denně, dnes pouze 1 - 2x denně. Konzistence je normální. Díky kombinaci s Arthroplastem ustoupily bolesti přetěžovaných kloubů na zápěstí a lokti. Účinnost detoxikačních procesů je znát i na opakovaném herpes zosteru.

V únoru jsem začala užívat produkt Vertera Miracle. Ustoupil kožní výsev po borelioze, zahlenění, bolesti sliznic v krku, zlepšil se mi zrak, i tintinus."

MÁRA ŠKODNÝ, 30 let

„Řasu jsem začal užívat, když jsem trpěl chronickým stresem a měl problémy s tím spojené (nespavost, únava, nechutenství, podrážděnost, ranní nevolnosti, záchvaty paniky, permanentní průjem, slabá imunita, totální apatie atd). Současně s antidepresivy jsem se rozhodl zkusit i základní produkt , po měsíci, kdy jsem se začal cítit lépe a většina potíží byla na ústupu, mi první balení došlo. V tu chvíli jsem nevěděl, zda zlepšení nastalo díky práškům nebo řase, než jsem si objednal další balení řasy, uběhlo cca 14 dni, kdy se mi vše vrátilo a já měl jasno, že mi řasa pomáhá, tudíž jsem vysadil prášky a užíval jen řasu. Snížila se mi i bolestivost kolene po operaci a opět začala přibývat svalová hmota, toto se mi s ničím jiným nepodařilo. Pozoruji i zvýšenou imunitu."

HELENA HALOUZKOVÁ

"Po měsíci pravidelného užívání Vertera laminaria gelu pociťuji zlepšení celkového stavu. Mám stále dobrou náladu. Zlepšil se mi i stav pohybového aparátu."

MIROSLAV HLADIS, 43 let

"Spaní za 1.

Úprava zažívání v procesu - zatím 2+.

Větší klid 1+."PETR JANDA, 52 let

"Po 1,5 měsíci užívání základního gelu a Artroplastu mě přestalo téměř bolet koleno, které jsem si zranil při úrazu. Dále mě při tréninkové zátěži přestala bolet achilovka a kůstky v oblasti kotníků. Ve svém věku nyní dokážu uběhnout celý extraligový zápas v pozemním hokeji. Zlepšil se mi i dech."

V. JANDOVÁ, 49 let

"Zhubnula jsem."

JARMILA KUBEŠOVÁ, 68 let

"V noci jsem se budila velkou bolestí způsobenou artrózou kyčelního kloubu 3. stupně. Po týdnu užívání Vertera Laminaria gelu bolest ustoupila. Po třech týdnech jsem pociťovala naprostou spokojenost."

IRENA NERADOVÁ, 53 let

"Díky Vertera Laminaria gelu jsem se zbavila nespavosti, bolesti břicha, také prášků na bolest a na psychickou rovnováhu. Po užívání produktů detoxikační peelingové řady (koupelnový komplex, peeling sůl, gel s mořskými řasami, tělový olej) je pleť elastická. Po koupeli se cítím odpočatá. Bio pleťová maska je osvěžující. Gel s mořskými řasami pomohl mému známému na DNU.

Další mé známé na pálení boku a břicha."

KAREL ŠIMEK, 67 let

"Zlepšila se mi bolest kolene. Pociťuji zlepšení funkce střev."

DAVID TESAŘ, 48 let

"Pociťuji více energie, zlepšil se mi spánek. Díky řase jsem potkal spoustu nových lidí."


MILOŠ PFITZNER, 34 let

„Na začátku roku 2018 mi byla diagnostikována crohnova choroba. Bohužel mě zastihla takovým způsobem, že jsem byl přes 2 měsíce doma na neschopence, s nasazením mnoha prášků, které jsem byl nucen brát, abych mohl alespoň trošku fungovat. I přes prášky, jako je Imuran, Prednison a Entnizol, moje potíže stále přetrvávaly. Váha se mi zvedla o 14 kg (jsem dost sportovně založen, takže pro mě dost frustrující). Únava a další negativa, co můžou troje prášky jen napáchat, zapříčinily, že se mi zhoršila i psychika z toho, že už nemůžu normálně fungovat a ještě budu brát do konce života prášky, které až tak moc nefungují a ničí mi organismus. Od konce roku 2018 beru pravidelně na doporučení laminarii a musím říci, že tohle jsem ani trošku nečekal. Střevní potíže jsou utlumené na naprosté minimum, břicho není nafouklé, horečky ustoupily. Když nemám chlapskou nemoc (kašel a rýmu :D), můžu zase sportovat. Dostavila se energie a prášky jsem úplně přestal brát, 2x denně beru jen laminarii. Pro lidi s touto a nejen touto nemocí je lepší brát laminarii do konce života, než užívat víc přitěžující léky."LUCIE KLOBÁSOVÁ, 36 let

"Během užívání Vertera gelu se mi zlepšily problémy s únavou, cítím se více plná energie. Přestala jsem tolik trpět zažívacími potížemi. Pozitivně vnímám i kvalitnější a tvrdší spánek. Další mojí zkušeností byl úbytek na váze a objemu v cm. Zlepšila se mi pleť a menstruační problémy."

OLINA ŠOLCOVÁ, 57 let

Vertera Laminaria gel 100g/den

"S diagnostikovanou chronickou cholecystitidou (zánět žlučníku) - již po dvou týdnech snížená bolestivá reakce při požití nevhodné stravy (hlavně smažená a tučná jídla). Po užíváni Laminaria  gelu po dvou měsících při vědomí použití nevhodné stravy při cholecystitidě žlučníkové potíže zcela ustoupily."

Listopad 2018

JANA BROUSILOVÁ, 33 let

„Zlepšil se mi spánek. Chodím spát po půlnoci a ráno jsem plná energie, tedy energie po celý den. 

Jako Celiak mám autoimunitní onemocnění. Člověk je náchylnější na nemoci. A i přes to, se mi imunita zlepšila, posílila. Chřipka zvládnutá za 3 dny. Dříve od dcery ze školky, jsem chytla každou chřipku. 

Vůbec mě nebolí hlava a ani nemám migrény, na které jsem občas po porodu trpěla. Před menstruací jsem trpěla dost na bolesti hlavy, kdy mi pomohl jen migralgin. Již od prosince 2018 jsem tento prášek nemusela použít. Menstruaci mám slabší i kratší.

Trpím na slabší arytmii srdce. Neberu žádné prášky, ale stávalo se že jsem se nemohla pořádně nadýchnout, jako když mi leží kámen na hrudi. Od listopadu 2018 se mi to přihodilo jen 1 x. Což je pro mě super. Dříve se to stávalo třeba 1 x za dva měsíce. Někdy mám kolísavý tlak a z toho mi bývalo mdlo. Včera se mi to stalo asi po čtyřech měsících. Takže také super. Po Japonské řase Laminárii se cítím skvěle."

Liberec, 20. května 2019

TOMÁŠ VAŠNOVSKÝ, 32 let

"Moje zkušenost s Vertera gel Forte (černý rybíz, jablko) je taková, že po 30 dnech užívání mě přestala pálit žáha. Zaznamenal jsem zlepšení spánku a větší příval energie. Zvládám daleko lépe stres v práci. Díky tomu mám pak i chuť jít po práci cvičit, dále pracovat, či se plně věnovat rodině. Dále jsem zaznamenal lehkou redukci váhy."

JANA RYBKOVÁ, 41 let


"Brala jsem 14 léků. Řasu beru necelé 2 měsíce. Již mnoho let mám eroze v jícnu z  častého pálení žáhy, brala jsem Nolpazu. Dřív nebylo možné léky vysadit ani na den, jak mě žáha pálila. S řasou jsem léky zkusila vysadit a žádný problém! Už 7 týdnů je neberu a jsem v pohodě :). Měla jsem syndrom dráždivého tračníku, tj. celé dopoledne na wc. S řasou jsem přestala běhat na toaletu a vše se znormalizovalo. Mám komplikovanou cukrovku, brala jsem inzulin a 3 prášky. Díky úpravě stravy jsem se před Vánoci zbavila inzulinu a pak s řasou šel můj krevní cukr tak rychle dolů, že jsem se postupně zbavila i všech 3 léků na cukrovku za 7 týdnů! Bylo to náročné období, protože jsem si procházela častými hypoglykémiemi, ale výsledek stojí za to. Za těch 7 týdnů jsem navíc zhubla 6 kg, což se mi předtím samozřejmě nedařilo. V květnu mám jít na kontrolu se štítnou žlázou, protože beru už 20 let Letrox, tak jsem zvědavá :). Po 7 týdnech beru ze 14 léků 8, takže za mě velká spokojenost a beru řasu dál!"

Hradec Králové, leden 2019

JAN BARTOŇ, 20 let

Základní produkt

"Po 10 dnech výrazné zlepšení hnisavého akné na zádech a v obličeji.

K mému úžasu po měsíci a půl začaly zarůstat lysiny na hlavě, které zůstaly po chirurgickém zákroku před 3 roky. Doktoři nepomohli, různé diety také ne. Mimo jiné se mi zlepšil spánek, nebudím se pravidelně ve 4 h, ale spím až do 7 h, kdy vstávám. Strie na zádech, 6 let staré od rychlého růstu, se po 4 měsících  zatáhly."

Leden 2019

STANISLAV TITL, 47 let

"V naši rodině máme tradici onemocnění paradentózou, častými záněty dásní až uvolněním zubů. V září jsem byl v ordinaci dentální hygienistky na vyšetření. Dásně mám prý ve špatném stavu s krvácivostí přes 80 %! V praxi to vypadá tak, že když si vyčistím zuby tak plivu krev jako Rocky Balboa po zápase. 

Řasu jsem začal pravidelně užívat od prosince třikrát denně, ale z jiných důvodů (Vánoční lahůdky mi kazí postavu). 

Začátkem následujícího měsíce ledna jsem byl opět na vyšetření a k mému i hygienistky překvapení se změnila kvalita dásní na krvácivost necelých 40 %! "

Leden 2019

NIKOLA ULLMANNOVÁ, 21 let

"Po měsíci užívání Arthroplastu mě přestala bolet kolena. Daleko kvalitněji spím a po probuzení se cítím plná energie. Trpěla jsem problémy se zažíváním, které se mi užíváním řasy také o 90 % zlepšily."