Turné prezidenta pokračuje. 9. června 2019 zavítá do Prahy

08.05.2019

      Anatoly Khitrov, prezident World of retail navštíví Českou republiku začátkem                června.

     President holdingu World of Retail a majitel společnosti Vertera na své tour zavítá 9.         června na konferenci do Prahy.


    Jeho společnost, poté co zastabilizovala Ruský trh, expanduje do celé Evropy.                  Holding se skládá ze tří divizí. První je produktová divize, která vyrábí produkty z              mořské řasy Laminaria Japonica.

    Je absolutní jedničkou na trhu se vstřebatelností 94%, co se týče účinnosti na lidský        organismus. Účinky mořských řas na organismus jsou po staletí známé, ale ruským          vědcům se podařilo technologicky otevřít buňku mořské řasy tak, že si naše lidská          buňka bere v každém okamžiku to co právě potřebuje. Řeší okamžitý detox trávicího        traktu a upravuje homeostázu organismu. Obrovské množství organického jódu a            dalších organických prvků z tohoto produktu udělal velmi oblíbený prostředek pro ty,      které své zdravotní problémy chtějí řešit nechemickými cestami.

    Druhou divizí holdingu je online platforma WR market, která navrací lidem z každého        nákupu peníze zpět a firmám pomáhá v rámci jednoduchého finančně nenáročného        marketingu navýšit obraty a zisky a přivádět nové loajální klienty.

   Třetí divizí je Crypto divize. Společnost v říjnu 2018 spustila pre-sale fázi distribuce WR     tokenů. Tento token je na všech platformách World of Retail budoucím platidlem a             marketingovým nástrojem. Z celkového počtu 10 MLD. kusů se jich vyprodalo již 6.5         miliard.

   A.Khitrov pro držitele WR tokenů připravil velmi zajímavý bonus. Než se v únoru 2021       dostane WR token na otevřenou burzu, společnost vyplácí investorům, držitelům WR       tokenů každý měsíc podíl ze 2% obratu celého holdingu.


   Adresa : Nádražní 43/84 , Praha 5 -  Smíchov

   10:00 Setkání lídrů s prezidentem (Smaragdový klub)

   Program konference 9. června 2019 (Paspův sál-Praha)

   10:00 Setkání lídrů s prezidentem (Smaragdový klub)  

   12:00 Zahájení akce (Tomáš Erben)

   12:10 Anatoly Khitrov /1.část/

    - potenciál World of Retail

    - bilancování roku 2018 a plány pro rok 2019

    13:30 Občerstvení účastníků akce

    14:00 Anatoly Khitrov /2.část/

    - bonusový blockchainový program WRT

    - obchodní příležitost a strategie holdingu

    16:00 konec akce

    Prodej vstupenek na akci : na místě 790 Kč.