Smart START

26.04.2021

💥 Nový výrobek! Nový začátek! Smart Start! 💥

Udělejte svůj první krok ke zdravému životnímu stylu s novým Smart Startem ještě dnes!

Vedete zdravý životní styl? Prověřte se! 😉

Dbáte na svoji stravu? Svačíte často na cestách? Nebo zajídate hlad mezi plnohodnotnými jídly sladkostmi a občerstvením? Jste spokojeni s prázdnými kaloriemi bez zdravotních výhod?

Chytrá výživa je nezbytná pro moderní životní rytmus!

SMART Start je užitečný a vyvážený produkt prémiové kvality, který poskytuje silnou imunitní a antioxidační ochranu, výživu a detoxikaci na buněčné úrovni!

Výhody Smart Startu:

1️⃣ Zdravá svačina. Nejlepší náhrada fastfoodu a prázdných kalorií, které zatěžují náš trávicí systém a jsou hlavní příčinou nadváhy.

2️⃣ Plnohodnotný komplex prospěšných látek. Synergie hnědých mořských řas (zdroje organického jódu), extraktů léčivých rostlin (echinacey a lékořice) a výkonných antioxidantů (astaxantinu a dihydrokvercetinu) maximálně nasytí organismus všemi potřebnými látkami pro efektivní práci, revitalizaci a činorodost.

3️⃣ Pohodlný formát. Kompaktní balení umožňuje vždy brát Smart Start s sebou kamkoliv: na studia, do práce nebo na výlet. Zkrátka všude, kam potřebujete.

Vyberte si skvělou náladu na každý nový den s výraznými mixy šťavnatého jablka, 🍎 aromatické hrušky 🍏a zralého banánu🍌!

Více informací o nových produktech, jejich složení a užitečných vlastnostech všech komponent najdete v prezentaci v příloze.

(https://drive.google.com/file/d/1zWA5ypdqsO5sxaP8CWG0O4c7S8KlvhRJ/view?usp=sharing)Smart Start - první krok k odpovědné výživě pro lidi, kteří si váží svého zdraví a využívají čas chytře.

Měň se k lepšímu spolu se Smart Start už dnes! 😎