Proč se stát majitelem WR tokenů?

13.05.2019

Vlastně je to velmi jednoduché. Společnost vydala 10 miliard WR tokenů. ICO, které pomůže společnosti v rozvoji svých vizí na online platformě WR market, kde se mnoho nakupujících nejen v Rusku přidává k myšlence: nakup na našem online shopu produkty denní spotřeby a získej cashback, neboli peníze zpět z každého nákupu u našich partnerů. Pokud naši platformu doporučíte i svým přátelům, dostanete další finanční bonus za doporučení. Další peníze investorů společnost použije na rozvoj produktové divize. Díky tomu je cena tokenů kryta reálnou hodnotou, aktivy společnosti. 

V tuto chvíli je cena WR tokenů v řádech desítek centů, dle výběru výše vaší investice. V únoru 2020 spustí společnost interní burzu, kde majitelé svých tokenů budou moci zrealizovat první zisky. V únoru 2021 půjde WR token na otevřenou burzu.

V čem je WR token jiný a proč stojí za to do něho investovat?

V porovnání s klasickou džunglí cryptosvěta je investice velmi bezpečná.

WR token není závislý na BTC. Jeho hodnota nemá s okolním cryptosvětem žádnou spojitost. Dokonce za držení tokenů, než půjde na burzu, Vám společnost vyplácí podíl na obratu celé společnosti. Každý měsíc se vypočítá obrat holdingu a 2 % z obratu se přesně dle daného klíče rozdělí mezi držitele WR tokenů. Výplaty probíhají měsíčně a v hotovosti.

Společnost má v plánu WR tokeny na svých platformách částečně platit za zboží, využívat tokeny za platbu marketingových služeb nebo například za poplatky za transfery bonusů a další reálné uplatnění v praxi.

WR tokeny budou dokonce sloužit i jako zástavní jistina pro držitele v případě žádosti o finanční hotovost.

V případě, že máte ve vaší síti 500 000 000 WR tokenů, stáváte se členem dozorčí rady společnosti.

Právě nyní probíhá pokračování velmi výhodné promoakce, kde si do 31. 5. 2019 můžete ještě v předprodeji koupit WR tokeny a stát se spolupodílníky na obratech holdingu World of Retail. 

Více informací naleznete níže: