PRO - MAX

11.10.2020

VERTERA PRO-MAX:

UVOLNĚTE CESTU PROFESIONÁLŮM!

Snížení spotřeby jódu po celém světě

JE TO VŠEOBECNĚ ZNÁMÁ SKUTEČNOST, PROKÁZANÁ VĚDECKÝMI STUDIEMI. SITUACE JE ALARMUJÍCÍ: V MNOHA ZEMÍCH EVROPY JE NEDOSTATEK JÓDU JIŽ POVAŽOVÁN ZA NÁRODNÍ PROBLÉM.

"Prázdné" jídlo

První důvod: v průběhu desetiletí prošly stravovací návyky lidí obrovským množstvím změn, které postihly nejen stravovací jejich režim, ale i kvalitu složení potravin. Přírodní potraviny začaly nahrazovat zejména polotovary s "prázdnými kaloriemi", nedostatkem živin a mikroelementů.

Druhým důvodem je vývoj technologií k získávání potravin. Vezměme si jako příklad mléko. V sedmdesátých letech potřeboval člověk jeden litr mléčných výrobků, aby získal denní dávku jódu, dnes už je to... kbelík. To znamená, že úroveň konzumace jodu v potravinách klesá rok od roku, a doporučení Světové zdravotnické organizace o denní dávce jodu, která činí 150 mikrogramů, nebyla revidována téměř 50 let.

Kdo může za chronický únavový syndrom?

Je těžké tomu uvěřit, ale mnoho problémů moderního člověka je spojeno s nedostatkem jódu. Jód se totiž v těle nevyrábí, ale je nezbytný pro produkci thyroidních hormonů štítné žlázy, které přímo ovlivňují funkce mozku, látkovou přeměnu živin, a dále např. využívání kyslíku v tkáních. Celkovým zlepšením metabolických procesů díky dostatku jódu dochází i k účinnému spalování přebytečných tuků. Setrvalý nedostatek jódu vede k chronickému únavovému syndromu, zpomalení myšlení (a v těžkých projevech dokonce ke kretenismu), depresi, zpomalení srdeční frekvence, obezitě, suché pokožce a křehkým vlasům.

Jód, který můžou brát všichni

Doplnit správnou výživou nedostatek jodu v moderních podmínkách je poměrně obtížné. Právě proto v roce 2005 společnost Vertera vyvinula první doplněk stravy ve formě gelu z hnědých mořských řas Laminaria japonica a Laminaria digitata, který plně zajištuje denní dávku jodu. Jedná se o organický jód, který nemá skoro žádné kontraindikace, snadno se vstřebává v těle a není schopen se hromadit, protože přebytek se jednoduše vylučuje trávicím traktem. Oproti průmyslově vyráběnému jódu je organický jód mnohem snáze stravitelnější.

SÉRIE PRO-MAX SE SKLÁDÁ ZE TŘÍ PRODUKTŮ

1) PRO-MAX Fucus Vesiculosus

Obsahuje cytoplazmu a složky buněčných stěn řas Fucus vesiculosus s vysokým podílem nezbytných fukoidanů s vědecky prokázanými imunostimulačními účinky proti virům, bakteriím a také nádorovým onemocněním. Má vysoký obsah jodu, je zdrojem polysacharidů, mikro a makroelementů.

Produkt obsahuje až 10 000 mikrogramů jódu ve 100 gramech hmotnosti.

2) PRO-MAX Laminaria Japonica & Digitata

Kromě vysokého obsahu jodu řasa obsahuje nejvýkonnější zdroj mořských antioxidantů s výrazným protinádorovým účinkem. Řasa Laminaria je nepostradatelnou složkou pro každého, kdo se rozhodl zhubnout a potřebuje přírodní imunostimulátor.

Produkt obsahuje až 5 000 mikrogramů jódu a okolo 3 gramů fukoidanů ve 100 gramech hmotnosti.

3) PRO-MAX Laminaria Japonica & Digitata (s kyselinou jantarovou)

Třetí produkt této série obsahuje kyselinu jantarovou, která je silným regulátorem imunitní obrany těla a normalizuje systém energetického metabolismu.

Produkt obsahuje až 10 000 mikrogramů jódu ve 100 gramech hmotnosti.

Tři kroky profesionálů

V roce 2020 společnost Vertera zprovoznila novou technologii získávání gelu pro profesionální použití. Kromě vysokého obsahu organického jódu obsahuje produktová řada PRO-MAX vysoce aktivní polysacharidy ve formě snadno stravitelné pro organismus - fukoidany, mannitol, laminarany a algináty.

Pozor, je nutná příprava!

Upozorňujeme na to, že série PRO-MAX je spíš určena pro ty, kteří již používají produkty Vertera, a to minimálně tři měsíce. To znamená, že nový produkt je doporučován pro "profesionály", tedy pro ty, kteří své tělo předpřipravili na zátěž organickým jódem. Máme před sebou podzim, období nachlazení a chřipky.

Ale "profesionálové" užívající produkty společnosti Vertera je vítají s optimismem, protože přesně vědí jejich zdraví je pod spolehlivou ochranou.

Buďte zdraví, Buďte šťastní s Verterou! www.vertera.cz