PRO MAX

14.09.2020

🎉 Předobjednávka produktu PRO-MAX je zahájena - prémiový produkt pro péči o vaše zdraví 🎉

Série PRO-MAX - thalasso výživový komplex dvou produktů: PRO-MAX Laminarie a PRO-MAX Fucus.

1️⃣ PRO-MAX Laminaria Japonica&Digitata - užívejte ráno. Cytoplazma a komponenty buněčné stěny laminárie v jejím složení - jsou nejbohatším zdrojem jódu, polysacharidů, mikro- a makroelementů. Produkt pokrývá potřebu organického jódu a cenných živin po celý den: energie a živost - vaše stálé společníky!

Navíc byl uveden na trh produkt PRO-MAX laminaria Japonica & Digitata s kyselinou jantarovou vytvořený speciálně pro osoby se zvýšenou fyzickou i psychickou zátěží. Kyselina jantarová je přírodní regulátor energetického metabolismu, který poskytne vašemu tělu maximální energii v každém ročním období!

2️⃣ Druhý produkt série - PRO-MAX Fucus Vesiculosus - užívejte večer. Jedná se o gel fucusu, hnědé řasy- zdroj bioaktivní látky fukoidanu, důležitých polyfenolů a organického jódu. Jeho užívání pomáhá obnovit tělo během nočního odpočinku.

Komplexní užívání produktů navíc poskytuje silný detox, protože přítomné algináty spojují a odstraňují toxiny, radionuklidy, těžké kovy.

👍 Série PRO-MAX je pro lidi, kteří berou své zdraví vážně!

Výrobky jsou doporučovány pro ty, kteří pravidelně konzumují produkty společnosti Vertera po dobu nejméně 3 měsíců a už připravili svůj organismus.

Produkt je k dispozici v Osobním účtu na základě předobjednávky s dodáním během měsíce po podání žádosti. Pokud si objednáte v den zahájení prodeje 10. září - produkt budete mít do konce měsíce! 😌