Den dobrých skuktů

11.09.2020

🤗 Přátelé, nedávno jsme Vám oznámili o začátku každoměsíčního Dne dobrých skutků, kdy se budeme společně snažit tento svět změnit k lepšímu. A ten den konečně nastal!

Dnes Vás chceme seznámit se Stephanií Schwarzkopovou. Stephanie se narodila 28. června 2010 ve městě Kamensk-Šachtinskij v Rostovské oblasti. Když jí bylo teprve 29 dní, byla jí diagnostikována vrozená srdeční vada a po dalších 3 měsících bylo vydáno doporučení k operaci otevřené dučeje, ale operace byla zrušena.

👨‍⚕️ Lékaři doufali, že během růstu a fyzického vývoje dítěte dojde k samostatnému uzavření průtoku, ale bohužel v 10 letech se průtok začal zvětšovat. A již v srpnu tohoto roku se lékaři rozhodli poslat Stephanii na operaci, protože se zvětšením rozměru otevřené dučeje existuje vysoké riziko komplikací pro srdeční chlopně.

Stephanie je velmi veselé dítě. Zabývá se sportovním společenským tancem, získala mnoho medailí a pohárů. Hodně trénovala a chce v tréninku pokračovat, ale v poslední době těžko zvládá tréninky - to jsou následky onemocnění.

Ale Stephanie má stále šanci získat šťastnou budoucnost plnou velkých úspěchů a šťastných dnů - společně jí můžeme dát zdraví a plnohodnotný život! 🙏

👉 Cena okluderu: 3.327 Euro

👉 Přispět můžete na našich webových stránkách https://www.worldofhealthypeople.com/want-help