Česká delegace na ŠKOLE PREZIDENTA v Bulharsku

15.08.2019

Je to týden, co jsme se vrátili ze ŠKOLY PREZIDENTA A SMARAGDŮ v Bulharsku - Elenite.

Po zážitcích, které naše česká delegace popisovala po návratu z podobného setkání v únoru v Moskvě, jsem si i já řekla, že na další akci nesmím chybět.

Bylo naplánováno o několik dní si pobyt prodloužit, abychom si, když už letíme do přímořského letoviska, užili i trochu toho moře.

Nakonec se z toho vyklubal týdenní zájezd ALL INCLUSIVE. Kdo už mě trochu zná, ví, že dovolenou si vybírám tam, kde jsem ještě nebyla (v Bulharsku už třikrát :-)) a že raději frčím s batohem na zádech a s partičkou spíme v levných ubytovnách nebo pod širákem.

Přesto jsem tušila, že mě tahle "dovolená" ohromě posune a konečně pořádně nastartuje. Ačkoli jsem za dobu působení ve Verteře poměrně vytrvalá, výsledky se zatím moc nedostavovaly a neustálé odmítání mi ohromě bralo energii.

Těšila jsem se na to, až se dostanu do společnosti top leaderů z celé Evropy a nasaju atmosféru a energii celé společnosti.

Bulharsko byla správná volba.

.To, že vyrážím se skvělou partou, která frčí na jedné vlně, jsem věděla. To, že máme jedinečný produkt, který prokazatelně pomáhá se zdravím, je jasné.

Ale teprve na tomto setkání - na škole prezidenta - mi došlo, u jak velkého projektu s celým týmem stojíme.

Že mám tu čest být v týmu hrstky lidí, kteří otevírají a nastavují český trh. Že tu budujeme něco ohromného. Že jsme ve společnosti, která neskutečně pomáhá lidem s jejich zdravotními problémy a jejíž prezident neváhá produkty zlevnit, aby pomohl dalším.

Zažili jsme dva nabité dny na konferenci, které byly pro mě velmi inspirující. Byl nám představen úplně nový produkt Angli Live, který našemu projektu dává ještě další rozměr. Prezident společnosti Anatoly Khitrov představil plány na další měsíce a pro mě velmi zajímavou přednáškou bylo povídání o Instagramu a budování osobní značky.

Kdyby mi ještě před rokem někdo řekl, že budu místo Coldrexu dlabat řasu, že budu na volné noze, řídit si čas a práci sama a jediným šéfem budu já sama, vysmála bych se mu.

Tenhle sen jsem měla vždycky. Jenže jsem se bála. Teď mám život obrácený naruby a konečně cítím, že jdu tím správným směrem ke svým snům a cílům. A i když to někdy není procházka růžovou zahradou, buduju si svůj podnik a rčení "moje práce je mým koníčkem" už není prázdná fráze.

Bulharsko mě nakoplo neskutečným způsobem a já plním jeden úkol za druhým, který jsem si dala. Jsem ráda, že jsem nepolevila a jsem vydržela. Jsem ve skvělém týmu lidí, kde se navzájem podporujeme. Jsme v týmu lidí, kteří jsou u zrodu fenoménu, který nemá ve světě obdoby a jsem za to moc vděčná.

Děkuji vám všem a těším se na společné setkání při příležitosti 5 let World of Retail v Praze 7. prosince 2019.

Tereza Zavadilová