KOSMETICKÁ ŘADA VERTERA


Kosmetika by měla být přirozená. Její biologicky aktivní složky pronikají skrz kůži do organismu se systémovými účinky. 

"Zelené" inovativní technologie uchovávají co nejvíce léčivé síly rostlin a vysoce kvalitní výtažky z kosmetické laboratoře Vertera uchovávají nejen původní přírodní látky, ale i vodu obsaženou v bylinkách. 

Ve složení produktů nenajdete žádné syntetické látky. Jako konzervanty se používají pouze fytoncidy obsahující přírodní extrakty a bioflavonoid dihydroquercetin.

THALASSO LAB

Novinka Thalasso LAB jsou Vaše vlastní přírodní mořské lázně. Produkty je založen na komplexní Thalassoterapii, tedy léčbě mořskou vodou a mořskými produkty, kterou si nyní můžete dopřát v klidu domova.

Buněčný gel z mořských řas

Slouží k hlubokému pročištění pokožky, odstranění mrtvých buněk, zvýšení tonusu pokožky a ke zvýšení účinnosti následných kosmetických procedur. 

Obsahuje: gel a chlorofyl-lipidový komplex z mořských řas (laminaria, fucus), glycerin, extrakt z aloe, extrakt z propolisu, chlorofylový měďnatý komplex.


Peeling z mořských řas a solí

Slouží k hlubokému pročištění pokožky, odstranění mrtvých buněk, zvýšení tonusu pokožky a ke zvýšení účinnosti následných kosmetických procedur.

Obsahuje: mořské soli, vločky mořské řasy fucus.

Komplex extraktů pro peeling

Používá se před a v průběhu peelingu, změkčuje a aktivizuje pokožku, tlumí zánětlivé reakce, podráždění a otoky, vyživuje makro i mikroživinami.

Obsahuje: výluh z mořských řas fucus a laminaria, heřmínku, třezalky tečkované, černého rybízu, bahno a solanku z jezera Tambukan, dihydroquercetin.

Bio maska na obličej

Intenzivně vyživuje, zvlhčuje, čistí a obnovuje elasticitu pokožky, buněčnou aktivitu, produkci koleganu a elastinu. Stimuluje ochranné funkce, zjemňuje vrásky a stárnutí pleti.

Obsahuje: gel a chlorofyl-lipidový komplex z mořských řas (laminaria, fucus), dihydroquercetin, glycerin, extrakty z aloe, zeměžluči, rhodioly, alginát sodný.

Organický olej na tělo

Díky hloubkové výživě přispívá ke zvýšené elasticitě, změkčení aktivaci buněk, detoxikaci a posílení ochranných vlastností a hojících procesů pokožky.

Obsahuje: oleje z mořských řas (laminaria, fucus), oliv, dýňových semen, mandlí, meruňkových jader, pšeničných klíčků, divoké růže, extrakty z rakytníku, kostivalu, rozchodníku, chrorofyl-lipidový komplex mořských řas, dihydroquercetin.

Professional body serum

Mořské řasy obsažené v produktu vyrovnávají strukturu pokožky, snižují výskyt celulitidy a pomáhají zachovat krásu a kouzlo mládí po mnoho let.

Obsahuje: výtažek z mořských řas, výtažek z aloe, výtažek z vrbovky úzkolisté, výtažek z břízy bělokoré (lat. Betula pendula), olej z grapefruitu, jojobový olej, vitamin PP, L-karnitin, jedlá mořská sůl, dihydroqercitin, měďnatý derivát chlorofylu.