DETOX ŠŤÁVY (jablko/hruška/hrozny)

Konzumace detox šťáv je doporučena pro aktivní odstranění toxických metabolických produktů. 

Složky tohoto produktu přispívají ke zvýšení krevní filtrace v játrech a ledvinách, stejně jako ke stimulaci gastrointestinálního traktu. Takový komplexní účinek zvyšuje detoxikační funkce těchto orgánů a umožňuje vám rychle se zbavit metabolitů, které jsou pro tělo nebezpečné.  

Detox Juice je určen zejména pro ty, kteří: 

  • vedou neaktivní životní styl spojený se sedavou prací v kanceláři; 
  • chtějí se zbavit únavy a ztráty koncentrace; 
  • mají v úmyslu posílit své intelektuální schopnosti;
  • chtějí pracovat a být produktivní až do večera.

Detox Juice zahrnuje: 

Přírodní ovocné šťávy - produkt je nabízen ve třech příchutích - jablko, hruška a hroznový. Bez ohledu na typ, tyto šťávy obsahují spoustu jednoduchých uhlohydrátů rychlého energetického paliva, které nám umožňuje zůstat aktivní po celý den. Také jsou tyto plody bohaté na pektin - aktivní sorbent, který na sebe váže toxické sloučeniny ve střevech. Samotné šťávy jsou dobrým diuretikem, které zvyšuje detoxikační funkci ledvin. Gel z mořských řas - algináty obsažené v těchto řasách díky své hygroskopičnosti jemně stimulují trávicí trakt a zároveň jsou také sorbenty. Kromě toho řasa dodává našemu tělu téměř všechny vitamíny, minerály a aminokyseliny které potřebuje.

Složení produktu: Voda, koncentrovaná jablečná/hrušková/hroznová šťáva, gely z hnědých řas "Vertera®" (- voda, řasy Fucus vesiculosis, Laminaria japonica, antioxidant - kyselina citronová E330, regulátor kyselosti - glukonát vápenatý E578), koncentrovaná jahodová šťáva, stabilizátor - citrusový pektin E440, suchý extrakt z kůry bílé vrby (Latinské Salix alba), taurin, koncentrovaná pomerančová šťáva, L-karnitin, přírodní potravinářská příchuť "jablko" (přírodní aromatické látky, aromatické přípravky, nosič - cut nglycol E1520, antioxidant - butylhydroxyanisole E320, nosič - polyoxyethylen (20) sorbitan monolaurate, E432), konzervační látka - sorbát draselný E202.

Aplikace: Vnitřní užití. Před použitím protřepejte. Pijte chlazené!